LAZER SHOW

PROFESYONEL LAZER GÖSTERİLERİ

DPSS Lazer sistemleri gösteri amaçli profesyonel kullanimlar içinözel olarak üretilmis sistemlerdir. Firmamiz bünyesinde Türkiye’deki en güçlü Lazer cihazı olan 20 Watt Renkli Lazer sistemleri de dahil olmak üzere farkli güç ve özelliklerde sistemleri mevcuttur.

İster açık hava,ister mekan olsun profesyonel ekibimiz ile organizasyonunuzu görsel bir show'a dönüştürüyoruz...

 

Lazer Efekt Gösterileri (Beam Show)                           

DPSS (Yesil) Lazer yada #ffflight RGB DPSS (Renkli) Lazer, Efekt kontrol üniteleri, sis makineleri ve özel efekt aynalari (grid, line, burst, mirrorball) kullanilarak havada 3 boyutlu geometrik görüntüler olusturulabilir, zaman tünelleri ve kilometrelerce uzaktan görülebilen gökyüzü taramalari ile efekt amaçli olarak kullanlabilir.

lazer show

 

Lazer Grafik Animasyon Gösterileri

Bilgisayar ortamında hazırlanan ürün ve firma logolari, 3 boyutlu grafik animasyonlar ve istenilen yazili mesajlar herhangi bir dağ, tepe, bina yüzeyi, projeksiyon perdesi, su perdesi, sis perdesi veya sahne dekoru üzerine istenilen boyutta yansitilarak reklam- tanitim amaçli olarak kullanilabilmektedir.

 

 

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

ses sistemi kiralama ramazan etkinlikleri led ekran kiralama kültür sanat organizasyon simültane sistemi kurulumu sahne sistemleri aydınlatma