GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

 LED EKRAN 
 İstenilen ölçülerde kurulabilen led ekranlar temelde Indoor ve Outdoor olarak ikiye ayrılmaktadır.
 

Indoor Led; genellikle iç mekan kullanımlarda (konser, toplantı, lansman, fuar, tanıtım, kongre vb.) daha çok tercih edilir. Diğer ledlere göre çözünürlüğünün yüksek olması sayesinde çok daha kaliteli ve canlı görüntüler elde edilir. 
 
 
 
 

 

 
Outdoor Led; daha çok dış mekanlarda (miting, tanıtım, açık hava konserleri vb.) kullanılmaktadır. Outdoor led'in en önemli özelliği ışık gücünün çok yüksek olmasıdır bu da güneş ışınlarında bile görüntü verebilmesini sağlar. Ayrıca yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında da sorunsuzca kullanılmaktadır.

Diğer görüntü sistemlerinden farklı olarak LED ekranlar güneş altında verimli çalışan tek görüntü sistemidir. SMD Led teknolojisinin LED ekranlarda kullanılmaya başlamasıyla elde edilen yüksek çözünürlüklü, parlak LED ekranlar, organizasyonların vazgeçilmez görüntü sistemi haline gelmiştir. Modüler yapısı ile esnek kurulum, çözünürlük, parlaklık ve taşınabilirlik gibi özelliklerinin mükemmel kombinasyonu ile, sunumlarınızda istediğiniz etkiyi bırakacak ve sonuca ulaşacaksınız.
 
 
 
 
 
 
 
HİZMETLERİMİZ

lazer gösterisi açılış organizasyonu sahne sistemleri konser açılış balon süsleme etkinlik organizasyonu çocuk tiyatrosu